VÝBAVA KOTĚTE

Kupní smlouvou Vám garantujeme zdravé, dobře živené a dobře socializované kotě odpovídající standardu plemene mainská mývalí kočka. Kotě je po rodičích, kteří jsou uvedeni v průkazu původu. Zdravotní testy rodičů jsou na požádání k nahlédnutí. Naše koťata odcházejí do nových domovů ve věku 3,5 – 4 měsíců.


Originál průkazu původu kotěte dostanou ti zájemci na mazlíčka, jejichž kotě odchází do nového domova již kastrované. Neplatí to pro koťata prodávaná jako mazlíci s výstavními ambicemi a budoucí chovná zvířata.


EU pas a mikročip. Všechna naše koťátka, mazlíky nevyjímaje, odcházejí do nových domovů načipovaná a vybavena pasem Evropské unie. Tento bonus navíc pak umožňuje novým majitelům volný pohyb s kotětem po zemích EU i dál do zahraničí. Koťata z Adelheids s vámi mohou na lyžovačku do Alp nebo na dovolenou k moři! Mikročip pak slouží k identifikaci zvířete, pokud by došlo kupříkladu k jeho odcizení.


Očkování. Kotě bude dvakrát naočkováno proti komplexu kočičí rýmy a panleukopenii, jedenkrát proti vzteklině.


Odčervení koťat provádíme před očkováním, a pak před odchodem do nových domovů. Každé kotě bude dvakrát odčerveno.

 

Kastrace je velkou výhodou především pro majitele koťátka. Kočky mohou být už do nízkého věku sexuálně aktivní, což způsobuje řadu problémů. V rámci výborných zkušeností ze zahraničí následujeme současné trendy a naše koťátka určená na mazlíčka kastrujeme.


Kotě dostane s sebou dále balení svých oblíbených granulí a dárky na cestu.