VÝBAVA KOTĚTE

Kupní smlouvou Vám garantujeme zdravé, dobře živené a dobře socializované kotě odpovídající standardu plemene mainská mývalí kočka. Zdravotní testy rodičů jsou na požádání k nahlédnutí. Naše koťata odcházejí do nových domovů ve věku 3,5 – 4 měsíců.


Originál průkazu původu se v rámci organizace TICA běžně nevystavuje. Výjimku tvoří prodeje zvířat do chovu do jiných organizací než TICA. Kotě prodané v režimu „mazlík“ dostane certifikát o registraci v TICA USA, což je chápáno jako doklad totožnosti zvířete. Každé kotě má své originální číslo, pod kterým je vedeno v elektronické plemenné knize, kterou spravují v centrále TICA v Texasu. Rodokmen je chápán jako nástroj pro chovatele a jeho činnost. I přesto se snažíme majitelům našich koťat vycházet vstříc tím, že jim tiskneme neoficiální rodokmeny s fotkami předků. Nakonec potěší víc, než strohý jmenný rejstřík, který by jinak dostali.


EU pas a mikročip. Všechna naše koťátka, mazlíky nevyjímaje, odcházejí do nových domovů načipovaná a vybavena pasem Evropské unie. Tento bonus navíc pak umožňuje novým majitelům volný pohyb s kotětem po zemích EU i dál do zahraničí. Koťata z Adelheids s vámi mohou na lyžovačku do Alp nebo na dovolenou k moři! Mikročip pak slouží k identifikaci zvířete, pokud by došlo kupříkladu k jeho odcizení.


Očkování. Kotě bude dvakrát naočkováno proti komplexu kočičí rýmy a panleukopenii, jedenkrát proti vzteklině.


Odčervení koťat provádíme před očkováním, a pak před odchodem do nových domovů. Každé kotě bude 3x odčerveno.

 

Kastrace je velkou výhodou především pro majitele koťátka. Kočky mohou být už do nízkého věku sexuálně aktivní, což způsobuje řadu problémů. V rámci výborných zkušeností ze zahraničí následujeme současné trendy a naše koťátka určená na mazlíčka kastrujeme.


Kotě dostane s sebou dále balení svých oblíbených konzerv, za studena lisovaných granulí a další dárky.

 

Doživotní poradenský servis. S novými majiteli jsme ve spojení, kdykoli potřebují naši pomoc po celý zbytek života kotěte.